Lokalna Młodzież ma Głos – kolejny projekt stowarzyszenia Lokalni w Gminie Suchy Las

Startujemy z kolejnym niezwykłym projektem – wraz z grupą aktywnej Młodzieży z naszej gminy rozpoczynamy cykl warsztatów i szkoleń – w młodych siła. To roczny program wsparcia podczas którego pod okiem ekspertów, trenerek i trenerów uczestniczki i uczestnicy poznają siebie, nauczą się występować publicznie, dowiedzą się jakie ma kompetencje Młodzieżowa Rada Gminy i wezmą udział w debacie oksfordzkiej. Ale to nie wszystko – czekają ich spotkania z posłami, senatorami, liderami oraz wycieczka do sejmu.
Lokalna Młodzież ma Głos, to nie tylko warsztaty, to też szkolne budżety obywatelskie dla szkół w naszej gminie, to również dla wszystkich Mieszkańców piknik otwierający projekt i Śniadania z Partycypacją. Będzie się działo.
A to wszystko żeby pokazać, że #DaSię wspólnie, razem z Mieszkańcami działać, że partycypacja i udział społeczeństwa, to siła i nowoczesny samorząd, że tylko razem możemy zmieniać swoje otoczenie.

Ania Ohirko
Prezeska Lokalni w Gminie Suchy Las

Projekt finansowany przez Islandię Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Realizacja projektu: